A A A

Aktualności

Ważna informacja!!!

Decyzją Wojewody Zachodniopomorskiego PWD "Wesoła Chatka" zawiesza działalność do odwołania. Z naszymi podopiecznymi pozostajemy w kontakcie zdalnym. W związku z zaistniałą sytuacją COVID-19 przed przyjściem do placówki należy poinformować o swojej wizycie. Paulina Będkowska - 514-231-320 Ważna informacja dla każdego chętnego!!!

W Placówce Wsparcia Dziennego PCK "WESOŁA CHATKA" jest możliwość odbywania praktyk studenckich z zakresu pedagogiki oraz pracy socjalnej jak również wolontariatu. Atmosfera jest miła i zachęcająca do współpracy, a dzieciaki są wdzięczne za okazane serce. Z każdym wolontariuszem zobowiązującym się wspierać nasze działania swoją osobą, podpisujemy umowę wolontarystyczną, która może otworzyć niektóre drzwi do pracy zawodowej.

Wolontariat to nie tylko dobrowolne i bezinteresowne działanie na rzecz innych. To również szansa na zdobycie nowych umiejętności i doświadczenia zawodowego - szansa na aktywne wykorzystanie okresu bezrobocia, z którym niejeden młody człowiek musi się zmierzyć. Praca w naszej organizacji pozarządowej może stać się swoistym treningiem przed podjęciem zatrudnienia. Wystarczy trochę chęci, mieć dobre serce i dużą motywację.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt z kierownikiem placówki Panią Pauliną Będkowską - tel. 514-231-320